Astor Big & Beautiful Boom! Curved

řasenka pro objem a natočení řas

3×
Astor Big & Beautiful Boom! Curved řasenka pro objem a natočení řas
Astor Big & Beautiful Boom! Curved řasenka pro objem a natočení řas
odstín 910 Ultra Black 12 ml

Kód: AST0101 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Astor Big & Beautiful Boom! Curved
odstín 910 Ultra Black 12 ml

Popis produktu Astor Big & Beautiful Boom! Curved

Popis:
Kosmetická značka Astor představila mnoho kolekcí, které tvoří ženy krásnější. Kolekce Big & Beautiful Boom! se zaměřuje na prvotřídní natočení řas včetně jedinečného objemu díky speciálním kartáčkům. Zapomeňte na obyčejně tvarované kartáčky a dopřejte svým řasám něco unikátního!
Řasenka Astor Big & Beautiful Boom! Curved přináší maximálně vražedný vzhled pro nejednu příležitost. Nejenom, že vám exkluzivní kartáček  One Coat s chytrým zakřivením natočí řasy do perfektního úhlu, ale také zůstanou po celý den perfektně oddělené a bez žmolků. A pokud vás trápí nedostatek řas a méně „sexy“ vzhledu, touto řasenkou to vše zachráníte! Vhodná pro nositelky kontaktních čoček.

Účinky:

  • stačí jedna vrstva pro maximálně viditelný efekt
  • řasy jsou silné, pružné, smyslné
  • netvoří žmolky

Složení:

  • přírodní vosky – zvýrazňují efekt barvy
  • jemná textura – poskytnutí masivního objemu a pružnosti

Jak aplikovat:
Řasenku aplikujte od kořínků po konečky řas. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
pro objem, tvarující
Voděodolné
ne

O značce Astor

Kosmetika Astor je synonymem pro přirozenou ženskou krásu a kouzlo osobnosti. Už více než 60 let pomáhá Astor svým zákaznicím na celém světě zvýraznit jejich přednosti a dodat jim sebevědomí a radost ze života. Tuto filosofii shrnuje motto značky: „Je krásné být sama sebou.“. Tváří společnosti je modelka Heidi Klum. Žádný z produktů Astor není testovaný na zvířatech.

Portfolio značky obsahuje rozmanitou škálu přirozených make-upů, ženských odstínů rtěnek, módních barev očních stínů, linek či řasenek. Vyzkoušejte i vy vysoce kvalitní a cenově dostupnou dekorativní kosmetiku značky Astor, díky které se budete cítit krásná každý den!