Ashleigh & Burwood London Treasure Chestkatalytická lampa XL (16 x 12 cm)

Ashleigh & Burwood London Treasure Chest katalytická lampa XL (16 x 12 cm)
Ashleigh & Burwood London Treasure Chest katalytická lampa XL (16 x 12 cm)
Nové
1 650

Kód: ABL08804 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Ashleigh & Burwood London Treasure Chest

Katalytická lampa Ashleigh & Burwood London Treasure Chest je perfektním doplňkem v domácnostech, kancelářích, v hotelích i wellness centrech. Tajemství katalytické lampy je založeno na principu katalytické reakce – hoření bez plamene. Lampa je určena jak k provonění prostor, tak k čištění a dezinfekci vzduchu v uzavřených místnostech.

Vlastnosti:

  • krásně provoní celý prostor

Jak používat:
Používejte dle přiloženého návodu. Součásní balení není náplň katalytické lampy.

O značce Ashleigh & Burwood London

Chcete svůj domov zútulnit něčím krásným a originálním? Pořiďte si jednu z jedinečných, ručně vyrobených katalytických lamp z dílny Ashleight & Burwood. Nejenže se stanou nádhernou ozdobou do interiéru, ale také pročistí vzduch a získají si vás rafinovanými vonnými kompozicemi.

Z vášně pro krásné vůně se roku 1993 zrodila malá rodinná firma Ashleigh & Burwood London, která se sice stále rozrůstá, ale po celou dobu existence je věrná svým hodnotám. Vše dělá s mimořádnou pečlivostí, nebojí se spojovat tradice s inovací, a navíc spolupracuje s předními světovými parfémáři.

Pokud se i vy řadíte mezi milovníky jedinečných bytových doplňků, pak vás překrásné katalytické lampy Ashleigh & Burwood, jistě nenechají chladnými. Můžete asi ale vybrat také z řady vonných svíček, tyčinek nebo difuzérů, ke kterým si můžete pořídit i náhradní tyčinky. Ti, kdo jsou často na cestách, pak od Ashleigh & Burwood jistě uvítají také vůně to auta.

Recenze Ashleigh & Burwood London Treasure Chest