Ashleigh & Burwood London The Scented Home Toasted Marshmallownáplň do aroma difuzérů

Ashleigh & Burwood London The Scented Home Toasted Marshmallow náplň do aroma difuzérů
Ashleigh & Burwood London The Scented Home Toasted Marshmallow náplň do aroma difuzérů
150 ml

Kód: ABL08123 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis parfému Ashleigh & Burwood London The Scented Home Toasted Marshmallow
Složení

Náhradní náplň Ashleigh & Burwood London The Scented Home Toasted Marshmallow změní vůni každého prostoru dle vaší aktuální nálady.

Vlastnosti:

  • sladké aroma
  • dřevitá vůně

Jak používat:
Vyměňte náplň dle přiloženého návodu.

Složení

Složení
vanilka, pudr, kouřové tóny
Druh bytové vůně
dřevitá, gurmánská

O značce Ashleigh & Burwood London

Chcete svůj domov zútulnit něčím krásným a originálním? Pořiďte si jednu z jedinečných, ručně vyrobených katalytických lamp z dílny Ashleight & Burwood. Nejenže se stanou nádhernou ozdobou do interiéru, ale také pročistí vzduch a získají si vás rafinovanými vonnými kompozicemi.

Z vášně pro krásné vůně se roku 1993 zrodila malá rodinná firma Ashleigh & Burwood London, která se sice stále rozrůstá, ale po celou dobu existence je věrná svým hodnotám. Vše dělá s mimořádnou pečlivostí, nebojí se spojovat tradice s inovací, a navíc spolupracuje s předními světovými parfémáři.

Pokud se i vy řadíte mezi milovníky jedinečných bytových doplňků, pak vás překrásné katalytické lampy Ashleigh & Burwood, jistě nenechají chladnými. Můžete asi ale vybrat také z řady vonných svíček, tyčinek nebo difuzérů, ke kterým si můžete pořídit i náhradní tyčinky. Ti, kdo jsou často na cestách, pak od Ashleigh & Burwood jistě uvítají také vůně to auta.

Recenze Ashleigh & Burwood London The Scented Home Toasted Marshmallow