Ashleigh & Burwood LondonFragrance Oil Patchouli vonný olej

Ashleigh & Burwood London Fragrance Oil Patchouli vonný olej
Ashleigh & Burwood London Fragrance Oil Patchouli vonný olej
12 ml
165

Kód: ABL08754 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
pátek 29. 10. 2021

Popis Ashleigh & Burwood London Fragrance Oil Patchouli
Složení

Vůně vašeho domova se může měnit tak často, jak jen budete chtít. Vonný olej Ashleigh & Burwood London Fragrance Oil Patchouli je k tomuto jako stvořený. Stačí jen pár kapek a okouzlující jemné aroma, které se začne uvolňovat, provoní každou místnost a pohladí vaše smysly.

Vlastnosti:

  • dřevitá vůně

Jak používat:
Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Složení
pomeranč, pačuli
Druh bytové vůně
dřevitá

O značce Ashleigh & Burwood London

Chcete svůj domov zútulnit něčím krásným a originálním? Pořiďte si jednu z jedinečných, ručně vyrobených katalytických lamp z dílny Ashleight & Burwood. Nejenže se stanou nádhernou ozdobou do interiéru, ale také pročistí vzduch a získají si vás rafinovanými vonnými kompozicemi.

Z vášně pro krásné vůně se roku 1993 zrodila malá rodinná firma Ashleigh & Burwood London, která se sice stále rozrůstá, ale po celou dobu existence je věrná svým hodnotám. Vše dělá s mimořádnou pečlivostí, nebojí se spojovat tradice s inovací, a navíc spolupracuje s předními světovými parfémáři.

Pokud se i vy řadíte mezi milovníky jedinečných bytových doplňků, pak vás překrásné katalytické lampy Ashleigh & Burwood, jistě nenechají chladnými. Můžete asi ale vybrat také z řady vonných svíček, tyčinek nebo difuzérů, ke kterým si můžete pořídit i náhradní tyčinky. Ti, kdo jsou často na cestách, pak od Ashleigh & Burwood jistě uvítají také vůně to auta.

Recenze Ashleigh & Burwood London Fragrance Oil Patchouli