Ashleigh & Burwood London Car Lavender & Bergamotvůně do auta clip

Ashleigh & Burwood London Car Lavender & Bergamot vůně do auta clip
Ashleigh & Burwood London Car Lavender & Bergamot vůně do auta clip

Kód: ABL08037 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis parfému Ashleigh & Burwood London Car Lavender & Bergamot
Složení

Vůně do auta Ashleigh & Burwood London Car Lavender & Bergamot udělá z vašich cest nezapomenutelný zážitek. Zútulní interiér každého vozidla, příjemně ho provoní a vytvoří tak harmonické prostředí.

Vlastnosti:

  • bylinné aroma
  • citrusová vůně

Jak používat:
Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Složení
ambra, krémové tóny, pižmo, bergamot, levandule, citrusy
Druh bytové vůně
citrusová, bylinná
Typ úchytu
klipový

O značce Ashleigh & Burwood London

Chcete svůj domov zútulnit něčím krásným a originálním? Pořiďte si jednu z jedinečných, ručně vyrobených katalytických lamp z dílny Ashleight & Burwood. Nejenže se stanou nádhernou ozdobou do interiéru, ale také pročistí vzduch a získají si vás rafinovanými vonnými kompozicemi.

Z vášně pro krásné vůně se roku 1993 zrodila malá rodinná firma Ashleigh & Burwood London, která se sice stále rozrůstá, ale po celou dobu existence je věrná svým hodnotám. Vše dělá s mimořádnou pečlivostí, nebojí se spojovat tradice s inovací, a navíc spolupracuje s předními světovými parfémáři.

Pokud se i vy řadíte mezi milovníky jedinečných bytových doplňků, pak vás překrásné katalytické lampy Ashleigh & Burwood, jistě nenechají chladnými. Můžete asi ale vybrat také z řady vonných svíček, tyčinek nebo difuzérů, ke kterým si můžete pořídit i náhradní tyčinky. Ti, kdo jsou často na cestách, pak od Ashleigh & Burwood jistě uvítají také vůně to auta.

Recenze Ashleigh & Burwood London Car Lavender & Bergamot