Ashleigh & Burwood London Wild Things Mr Foxaroma difuzér s náplní

Ashleigh & Burwood London Wild Things Mr Fox aroma difuzér s náplní
Ashleigh & Burwood London Wild Things Mr Fox aroma difuzér s náplní
200 ml
1 500

Kód: ABL08576 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Ashleigh & Burwood London Wild Things Mr Fox
Složení

Aroma difuzér Ashleigh & Burwood London Wild Things Mr Fox představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.

Vlastnosti:

  • kořenité aroma
  • ovocná vůně

Jak používat:
Postupujte dle přiloženého návodu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek.

Složení

Složení
vanilka, pomeranč, hřebíček
Druh bytové vůně
ovocná, kořenitá
Typ aroma difuzéru
tyčinkový

O značce Ashleigh & Burwood London

Chcete svůj domov zútulnit něčím krásným a originálním? Pořiďte si jednu z jedinečných, ručně vyrobených katalytických lamp z dílny Ashleight & Burwood. Nejenže se stanou nádhernou ozdobou do interiéru, ale také pročistí vzduch a získají si vás rafinovanými vonnými kompozicemi.

Z vášně pro krásné vůně se roku 1993 zrodila malá rodinná firma Ashleigh & Burwood London, která se sice stále rozrůstá, ale po celou dobu existence je věrná svým hodnotám. Vše dělá s mimořádnou pečlivostí, nebojí se spojovat tradice s inovací, a navíc spolupracuje s předními světovými parfémáři.

Pokud se i vy řadíte mezi milovníky jedinečných bytových doplňků, pak vás překrásné katalytické lampy Ashleigh & Burwood, jistě nenechají chladnými. Můžete asi ale vybrat také z řady vonných svíček, tyčinek nebo difuzérů, ke kterým si můžete pořídit i náhradní tyčinky. Ti, kdo jsou často na cestách, pak od Ashleigh & Burwood jistě uvítají také vůně to auta.

Recenze Ashleigh & Burwood London Wild Things Mr Fox