Artdeco Volume Sensation

kosmetická sada I.

Artdeco Volume Sensation kosmetická sada I.
Artdeco Volume Sensation kosmetická sada I.
Artdeco Volume Sensation kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: ART3548 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: řasenka pro objem a prodloužení řas Volume Sensation 15 ml + podkladová báze pod řasenku Lash Booster 10 ml

Artdeco Volume Sensation
kosmetická sada I.

Popis kosmetiky Artdeco Volume Sensation

Kosmetická sada Artdeco Volume Sensation kombinuje podkladovou bázi na řasy a řasenku pro maximálně výrazný a objemný vzhled vašich řas. Podkladová báze Lash Booster řasy obalí, čímž jim dodá objem a pružnost. Řasenka Volume Sensation řasy zahalí intenzivní černou barvou a dodá jim nepřehlédnutelný objem a délku bez slepování.

Vlastnosti:

  • podkladová báze řasy obalí a zahustí
  • řasenka dodá řasám výraznou délku, barvu a objem
  • kartáček řasy oddělí a zamezí slepování
  • pigment dodá výraznou černou barvu

Jak aplikovat:
Krok 1: Pomocí kartáčku naneste na řasy podkladovou bázi a nechte krátce zaschnout. Krok 2: Pomocí kartáčku naneste na řasy řasenku. Pro intenzivnější efekt naneste dvě vrstvy.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.