Artdeco The Sound of Beauty

voděodolná tužka na oči

Artdeco The Sound of Beauty voděodolná tužka na oči
odstín 172.96 Rock, Paper, Scissors 1,2 g
154

Kód: ART3253 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco The Sound of Beauty
odstín 172.96 Rock, Paper, Scissors 1,2 g | 154

Popis kosmetiky Artdeco The Sound of Beauty

Zvýrazně svůj pohled s voděodolnou tužkou na oči Artdeco The Sound of Beauty. Dodá vašemu líčení dramatický vzhled a vydrží na očích po celý den.

Vlastnosti:

  • díky krémové textuře snadno kreslí a netahá jemnou kůži očí
  • nerozmazává se, neslévá do vrásek a má sytou barvu
  • voděodolné složení prodloužuje bezchybný vzhled líčení

Jak aplikovat:
Hrotem tužky veďte linku po horní linii řas od vnitřního kouktu oka k vnějšímu. Pro dosažení intenzivnějšího líčené nakreslete linku i na spodní linii řas.

Vlastnosti

Barva
šedá
Voděodolné
voděodolné

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.