Artdeco The Sound of Beautyvoděodolná tužka na oči

Artdeco The Sound of Beauty voděodolná tužka na oči
Artdeco The Sound of Beauty voděodolná tužka na oči
odstín 172.96 Rock, Paper, Scissors 1,2 g
155

Kód: ART3253 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
pondělí 13. 4. 2020
Osobní odběr
pátek 10. 4. 2020

Popis produktu Artdeco The Sound of Beauty
Vlastnosti

Zvýrazně svůj pohled s voděodolnou tužkou na oči Artdeco The Sound of Beauty. Dodá vašemu líčení dramatický vzhled a vydrží na očích po celý den.

Vlastnosti:

  • díky krémové textuře snadno kreslí a netahá jemnou kůži očí
  • nerozmazává se, neslévá do vrásek a má sytou barvu
  • voděodolné složení prodloužuje bezchybný vzhled líčení

Jak aplikovat:
Hrotem tužky veďte linku po horní linii řas od vnitřního kouktu oka k vnějšímu. Pro dosažení intenzivnějšího líčené nakreslete linku i na spodní linii řas.

Vlastnosti

Odstín
šedý
Efekt
voděodolný

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco The Sound of Beauty