Artdeco The Art of Beauty

oční stíny

1×
Artdeco The Art of Beauty oční stíny
Artdeco The Art of Beauty oční stíny
Artdeco The Art of Beauty oční stíny
odstín 170 Pearly Bronze Jewel 0,8 g
112

Kód: ART3559 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
neděle 20. 1. 2019
Artdeco The Art of Beauty
odstín 170 Pearly Bronze Jewel 0,8 g | 112

Popis kosmetiky Artdeco The Art of Beauty

Oční stíny Artdeco The Art of Beauty kombinují krémovou texturu s vysoce pigmentovanou třpytivou barvou a pomáhají vytvořit profesionální líčení.

Vlastnosti:

  • nestírají se z očních víček a nevpíjí se do linek
  • vyznačují se dlouhodobou barevnou stálostí
  • perfektně přilnou k očním víčkům a neopadávají
  • na běžné nošení i slavnostní události

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.