Artdeco The Art of Beauty

oční stíny

Artdeco The Art of Beauty oční stíny
Artdeco The Art of Beauty oční stíny
Artdeco The Art of Beauty oční stíny
odstín 127 Pearly Burgundy 0,8 g
111

Kód: ART3558 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
neděle 18. 11. 2018
Artdeco The Art of Beauty
odstín 127 Pearly Burgundy 0,8 g | 111

Popis kosmetiky Artdeco The Art of Beauty

Oční stíny Artdeco The Art of Beauty kombinují krémovou texturu s vysoce pigmentovanou třpytivou barvou a pomáhají vytvořit profesionální líčení.

Vlastnosti:

  • nestírají se z očních víček a nevpíjí se do linek
  • vyznačují se dlouhodobou barevnou stálostí
  • perfektně přilnou k očním víčkům a neopadávají
  • na běžné nošení i slavnostní události

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.