Artdeco Talbot Runhof Hydra Lip Booster

hydratační lesk na rty

Artdeco Talbot Runhof Hydra Lip Booster hydratační lesk na rty
Artdeco Talbot Runhof Hydra Lip Booster hydratační lesk na rty
Artdeco Talbot Runhof Hydra Lip Booster hydratační lesk na rty
odstín 197.06 Translucent 6 ml
230

Kód: ART3061 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra pondělí 17. 12. 2018
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Talbot Runhof Hydra Lip Booster
odstín 197.06 Translucent 6 ml | 230

Popis kosmetiky Artdeco Talbot Runhof Hydra Lip Booster

Hydratační lesk na rty Artdeco Talbot Runhof Hydra Lip Booster dodá vašim rtům oslnivý lesk a podpoří jejich objem. Lesk rty intenzivně hydratuje a pečuje o ně. Po nanesení rty získají přitažlivý, záživý vzhled.

Účinky:

  • dodává oslnivý lesk
  • opticky dodává objem
  • intenzivně hydratuje

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.