Artdeco Talbot Runhof Eye Designer Refilloční stíny náhradní náplň

Artdeco Talbot Runhof Eye Designer Refill oční stíny náhradní náplň
Artdeco Talbot Runhof Eye Designer Refill oční stíny náhradní náplň
odstín 27.13A 0,8 g

Kód: ART3066 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Artdeco Talbot Runhof Eye Designer Refill

Vyměnitelná náplň očního stínu Artdeco Talbot kvalitně pigmentuje a barví oční víčko. Umožňuje neustálé doplňování vašeho oblíbeného stínu.

Vlastnosti:

  • jsou bohatě pigmentované
  • jsou praktické a přenosné
  • líčení stínem je dlouhotrvající
  • jsou velmi odolné a prakticky nerozbitné

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Talbot Runhof Eye Designer Refill