Artdeco Talbot Runhof Beauty Box

kazeta na dekorativní kosmetiku

1×
Artdeco Talbot Runhof Beauty Box kazeta na dekorativní kosmetiku
Artdeco Talbot Runhof Beauty Box kazeta na dekorativní kosmetiku
No. 5142.25

Kód: ART3076 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při nákupu nad 2000 Kč stačí v košíku zadat kód minus10cz a získáte tak 10% slevu na celou objednávku. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.
Artdeco Talbot Runhof Beauty Box
No. 5142.25

Popis produktu Artdeco Talbot Runhof Beauty Box

Luxusní magnetická kazeta Artdeco Talbot Runhof Beauty Box je perfektním místem pro vaše oblíbené odstíny značky Artdeco. Mozaikový systém umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Obsah boxu pevně drží díky magnetům. Součástí kazety Artdeco je i praktické zrcátko.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.