Artdeco Talbot Runhof Beauty Boxkazeta na dekorativní kosmetiku

1×
Artdeco Talbot Runhof Beauty Box kazeta na dekorativní kosmetiku
Artdeco Talbot Runhof Beauty Box kazeta na dekorativní kosmetiku
No. 5142.25

Kód: ART3076 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Artdeco Talbot Runhof Beauty Box

p>Luxusní magnetická kazeta Artdeco Talbot Runhof Beauty Box je perfektním místem pro vaše oblíbené odstíny značky Artdeco. Mozaikový systém umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Obsah boxu pevně drží díky magnetům. Součástí kazety Artdeco je i praktické zrcátko.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Talbot Runhof Beauty Box