Artdeco Take Me to L.A.

vrchní lak na gelové nehty s lesklým efektem

Artdeco Take Me to L.A. vrchní lak na gelové nehty s lesklým efektem
Artdeco Take Me to L.A. vrchní lak na gelové nehty s lesklým efektem
No. 11800 6 ml

Kód: ART3417 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Artdeco Take Me to L.A.
No. 11800 6 ml

Popis kosmetiky Artdeco Take Me to L.A.

Vrchní lak na nehty s lesklým efektem ARTDECO Take Me to L.A. vám dopřeje dokonalou gelovou manikúru z pohodlí domova. Unikátní formule umožní vytvrzení gelové textury bez použití LED/UV lampy, a zajistí tak dokonalý lesk a vysokou odolnost laku pro dlouhotrvající bezchybný vzhled vašich nehtů.

Vlastnosti:

  • textura umožní vytvrzení gelu bez použití UV/LED lampy
  • dodá vysoký lesk a dlouhotrvající odolnost
  • je možné jej použít na jakýkoliv barevný lak pro gelovou manikúru
  • produkt není testován na zvířatech

Jak aplikovat:
Na nehty nalakované barevným lakem pro gelovou manikúru po krátkém zachnutí naneste vrstvu vrchního laku a nechte zaschnout.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.