Artdeco Perfect Chromatic Eyeliner tekuté oční linky

Artdeco Perfect Chromatic Eyeliner tekuté oční linky
Artdeco Perfect Chromatic Eyeliner tekuté oční linky
odstín 59202.2 LAX 4.5 ml

Kód: ART3428 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Artdeco Perfect Chromatic Eyeliner
Vlastnosti

Pohled, který vám vytvoří tekuté oční linky Artdeco Perfect Chromatic Eyeliner bude přmo hypnotický. Tenký štěteček vám umožní vytvořit dokonale tenkou precizní linku, která však zanechá obrovský dojem. Objevte kouzlo metalického efektu i na svých očích.

Vlastnosti:

  • tenký hrot usnadní precizní aplikaci
  • intenzivní pigment dodá výraznou barvu
  • gelová textura rychle zasychá a zajistí dlouhou výdrž
  • bez parfemace

Jak aplikovat:
Pomocí hrotu veďte po horní linii řas tenkou linku od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro efekt kočičích očí linku ve vnějším koutku oka mírně protáhněte směrem ke spánkům.

Vlastnosti

Odstín
stříbrný
Konzistence
fluid

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Perfect Chromatic Eyeliner