Artdeco Take Me to L.A.

tekuté oční linky

Artdeco Take Me to L.A. tekuté oční linky
Artdeco Take Me to L.A. tekuté oční linky
Artdeco Take Me to L.A. tekuté oční linky
Výprodej
odstín 59202.3 The Hillls 4,5 ml
292

Kód: ART3429 | 1 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Take Me to L.A.
odstín 59202.3 The Hillls 4,5 ml | 292

Popis kosmetiky Artdeco Take Me to L.A.

Tekuté oční linky ARTDECO Take Me to L.A. umožní dosažení dlouhotrvajícího výrazného vzhledu očí s trendy barevným efektem.

Vlastnosti:

  • tenký hrot usnadní precizní aplikaci
  • intenzivní pigment dodá výraznou barvu
  • struktura rychle zasychá a zajistí dlouhou výdrž
  • produkt není testován na zvířatech
Jak aplikovat:
Pomocí hrotu veďte po horní linii řas tenkou linku od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro efekt kočičích očí linku ve vnějším koutku oka mírně protáhněte směrem ke spánkům.


Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.