Artdeco Perfect Mat Eyeliner Waterprooftekuté oční linky s matným efektem

1×
Artdeco Perfect Mat Eyeliner Waterproof tekuté oční linky s matným efektem
Artdeco Perfect Mat Eyeliner Waterproof tekuté oční linky s matným efektem
Doporučená maloobchodní cena
363

Ušetříte 23%
odstín 2602.71 Black 4,5 ml
278

Kód: ART3419 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Artdeco Perfect Mat Eyeliner Waterproof
Vlastnosti

Líčení jako z filmového plátna? S tekutými očními linkami Artdeco Take Me to L. A. zvýrazníte každý svůj look a snadno dosáhnete dramatického vzhledu očí.

Vlastnosti:

  • má dlouhotrvající výdrž, nerozmazává se a neobtiskává
  • sytě pigmentovaná černá barva a trendy matný finiš
  • tenký precizní hrot zaručuje snadnou aplikaci

Jak aplikovat:
Pomocí hrotu veďte po horní linii řas tenkou linku od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro efekt kočičích očí linku ve vnějším koutku oka mírně protáhněte směrem ke spánkům.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Efekt
voděodolný, matný

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Perfect Mat Eyeliner Waterproof