Artdeco Take Me to L.A.

gelový lak na nehty

Artdeco Take Me to L.A. gelový lak na nehty
Artdeco Take Me to L.A. gelový lak na nehty
Artdeco Take Me to L.A. gelový lak na nehty
odstín 1180.467 Celebrity 6 ml
149

Kód: ART3416 | 1 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Take Me to L.A.
odstín 1180.467 Celebrity 6 ml | 149

Popis kosmetiky Artdeco Take Me to L.A.

Gelový lak na nehty ARTDECO Take Me to L.A. dodá vašim nehtům intenzivní barvu, zatímco gelová struktura zajistí vysoký lesk a dlouhotrvající odolnost vůči odlupování laku a štěpení nehtů. 

Vlastnosti:

  • gelová struktura nevyžaduje UV/LED světlo
  • textura se vytvrdí pomocí denního světla
  • gel dodá nehtům vysoký lesk
  • výdrž a odolnost trvá až po několik dní
  • k dostání ve velkém množství trendy barev
  • produkt není testován na zvířatech

Jak aplikovat:
Naneste štětečkem na čisté, suché nehty či nehty ošetřené podkladovým lakem, a nechte zaschnout. Pro intenzivnější vzhled naneste dvě vrstvy.
Po uschnutí barevného laku naneste schvrchní lak pro dosažení gelové struktury a nechte zaschnout.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.