Artdeco Strobing Cream

rozjasňující pudr náhradní náplň

Artdeco Strobing Cream rozjasňující pudr náhradní náplň
Artdeco Strobing Cream rozjasňující pudr náhradní náplň
odstín 4 9 g

Kód: ART3141 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Artdeco Strobing Cream
odstín 4 9 g

Popis kosmetiky Artdeco Strobing Cream

Rozjasňující pudr ARTDECO Strobing dodá tváři svěží, rozjasněný a odpočinutý vzhled a jasné kontury.Náhradní náplň lze jednoduše vložit do kazety a nahradit tak původní náplň.

Vlastnosti:

  • pudr obsahuje mikročástečky, které pleť rozjasní
  • pleť získá svěží, odpočinutý vzhled
  • jemná textura dokonale splyne s pletí
  • struktura pudru lze snadno vrstvit
  • náplň je možné snadno vložit do kazety
  • produkt není testován na zvířatech
Jak aplikovat:
Náhradní náplň s pudrem vložte do aktuální kazety, ze které byla odstraně původní náplň. Magnetické řešení ji umožní snadno přilnout.


O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.