Artdeco Sharpener

ořezávátko na kosmetické tužky s dvojitým břitem

Artdeco Sharpener ořezávátko na kosmetické tužky s dvojitým břitem
Artdeco Sharpener ořezávátko na kosmetické tužky s dvojitým břitem
Artdeco Sharpener ořezávátko na kosmetické tužky s dvojitým břitem
119
Sleva 27%
ořezávátko na kosmetické tužky s dvojitým břitem
87

Kód: ART2250 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Artdeco Sharpener

Popis:
Artdeco Shrapener je praktické ořezávátko se speciální technologií dvojitého nože. Druhá čepel optimalizuje funkci ořezávání. Ostré a mírně zakřivené ostří poskytuje čisté a snadné ostření, a to i díky průhlednému odpadnímu boxu. Součástí produktu Artdeco Sharpener je čisticí tužka pro odstranění zbytků uvízlých mezi čepelemi.

Účinky:

  • efektivní pomocník pro ořezávání kosmetických tužek
  • ostré čepele

Jak používat:
Ořezávejte své kosmetické tužky pro dosáhnutí jejich požadované délky.

 

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Menu