Artdeco Sharpener Soft Liner ořezávátko na kosmetické tužky s dvojitým břitem

Artdeco Sharpener Soft Liner ořezávátko na kosmetické tužky s dvojitým břitem
Artdeco Sharpener Soft Liner ořezávátko na kosmetické tužky s dvojitým břitem
ořezávátko na kosmetické tužky s dvojitým břitem
94

Kód: ART2250 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 14. 6. 2021

Popis Artdeco Sharpener Soft Liner

Ořezávátko Artdeco s dvojitým břitem snadno a efektivně naostří všechny tupé hroty kosmetických tužek a vy se můžete opět líčit s dokonalou přesností.

Vlastnosti:

  • díky dvěma břitům si poradí s každou tužkou
  • omezuje lámání tužek
  • má praktickou přihrádku na odřezky 
  • snadno se čistí

Jak používat:
Vložte tužku do ořezávátka a točte jí tak dlouho, dokud nedosáhnete požadované ostrosti hrotu. Po vyjmutí tužky vysuňte průhlednou přihrádku a odřezky vysypte. Ořezávátko je určeno pouze na kosmetické tužky.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Sharpener Soft Liner