Artdeco Eyelashes nalepovací řasy s lepidlem

Artdeco Eyelashes nalepovací řasy s lepidlem
Artdeco Eyelashes nalepovací řasy s lepidlem
1 ml
311

Kód: ART3228 | 4 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 14. 6. 2021

Popis Artdeco Eyelashes

Nalepovací proužkové řasy s lepidlem ARTDECO Scandalous Eyes dodají vašim očím maximální hloubku a dramatický pohled.

Vlastnosti:

  • řasy dodají pohledu hloubku a dramatický vzhled
  • vysoká kvalita zajistí odolnost a dlouhou výdrž
  • mini lepidlo je součástí balení
  • řasy je možné použít opakovaně
  • lze snadno aplikovat i sejmout bez poškození
  • vhodné zejména pro zákaznice s řídkými, jemnými řasami

Jak aplikovat:
Lepidlo naneste na proužek řas, poté pruh řas přiložte ke kořínkům vlastních řas, přitiskněte a chvíli přidržte pro dokonalé přilnutí. Odstraníte jemným tahem za proužek řas. Pruh je možné rozdělit na díly a docílit tak jakékoliv intenzity od přirozeného vzhledu po velmi dramatický vzhled.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Eyelashes