Artdeco Mineral Compact Powder

minerální kompaktní pudr

Artdeco Mineral Compact Powder minerální kompaktní pudr
Artdeco Mineral Compact Powder minerální kompaktní pudr
odstín 404.25 Sun Beige 9 g

Kód: ART1613 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky Artdeco alespoň za 650 Kč a jako dárek dostanete fixátor rtěnky Magic Fix.
Artdeco Mineral Compact Powder
odstín 404.25 Sun Beige 9 g

Popis produktu Artdeco Mineral Compact Powder

Popis:
Artdeco Pure Minerals je luxusní lisovaný pudr. Je obohacený o prémiový Sea Mineral Complex, bohatý na vápník a stopové prvky, minerální kompaktní pudr pleť chrání, zatímco prodlužuje výdrž make-upu. Vhodné pro všechny typy pleti, minerální kompaktní pudr obsahuje výživnou směs vitaminu E a panthenolu. Bez parfemace. Artdeco Pure Minerals matuje lesklá místa pleti. Vyhovuje všem jejím tónům, má variabilní krytí a ani s více aplikacemi pleť netmavne. Doplnitelný s Artdeco Mineral Compact Powder Refill

Účinky:

  • efektivně kryje a matuje
  • vyživuje a pečuje
  • prodlouží výdrž make-upu

Složení:

  • Sea Mineral Complex – minerály a stopové prvky pro ochranu pleti
  • panthenol a vitamin E – hloubkově vyživují

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Pudr aplikujte pomocí štětce na pudr či houbičky.


O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.