Artdeco Paradise Island

aplikační rukavice

Artdeco Paradise Island aplikační rukavice
Artdeco Paradise Island aplikační rukavice
Artdeco Paradise Island aplikační rukavice
1 ks
283

Kód: ART3485 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
Již zítra středa 12. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra středa 12. 12. 2018
Artdeco Paradise Island
1 ks | 283

Popis kosmetiky Artdeco Paradise Island

Rukavice ARTDECO Paradise Island pro aplikaci báze na nohy umožní rovnoměrný nános a dokonalé rozetření pro sjednocený, přirozený efekt bez nerovností, a zamezí rozetření barvy po rukou.

Vlastnosti:

  • plocha rukavice umožní dokonale rovnoměrné rozetření
  • zajistí sjednocený, hedvábný vzhled
  • je možné ji použít opakovaně
  • lze prát a čistit bez poškození při teplotě 30 °C
  • materiál je šetrný k pokožce
Jak aplikovat:
Naneste produkt na nohy a rukavicí vmasírujte a rozetřete do ztracena, dokud se produkt plně nevstřebá.Rukavici doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty. Rukavici je možné prát v automatické pračce při teplotě 30 °C.


O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.