Artdeco Nail Files pilník na nehty

Artdeco Nail Files pilník na nehty 2 ks
Artdeco Nail Files pilník na nehty 2 ks
2 ks

Kód: ART2205 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu značky Artdeco nad 650 Kč získáte kosmetickou taštičku a balzám pro podporu přirozené barvy rtů.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Artdeco Nail Files

Popis:
Artdeco Nail Files jsou profesionální manikůrní pilníky pro přírodní i umělé nehty. Tyto pilníky se vyznačují svou dlouhou životností a schopností jemně a šetrně pilovat či zarovnávat nehty. Součástí balení jsou dva pilníky – modrá strana pro úpravu tvaru, šedá strana pro efektivní zkrácení.

Účinky:

  • důkladně e jemně zkracuje a tvaruje nehty

Jak aplikovat:
Jemně pilujte nehty v jednom směru, od krajů po střed nehtu.


O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Nail Files