Artdeco Nail Files minerální pilník

Artdeco Nail Files minerální pilník
Artdeco Nail Files minerální pilník

Kód: ART2198 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Artdeco Nail Files

Popis:
Artdeco Mineral File je speciální minerální pilník na nehty. Mikro-jemné krystaly vyplní během pilování i ty nejmenší trhliny na povrchu nehtů, a tak zabrání aby se vaše nehty rozdvojovaly a ničily. Pilník je odolný proti oděrkům a tím zaručuje svou dlouhou trvanlivost.

Účinky:

  • redukuje trhliny a rýhy

Jak aplikovat:
Po běžném pilování zarovnejte rýhy a trhlinky na povrchu nehtů pomocí Artdeco Mineral File. Pilník můžete omývat pod tekoucí vodou.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Nail Files