Artdeco Nail Care Sticks

tyčinka na odstranění kutikuly

Artdeco Nail Care Sticks tyčinka na odstranění kutikuly
Artdeco Nail Care Sticks tyčinka na odstranění kutikuly
Artdeco Nail Care Sticks tyčinka na odstranění kutikuly
4,5 ml
204

Kód: ART2307 | 2 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 25. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 25. 1. 2019
Artdeco Nail Care Sticks
4,5 ml | 204

Popis kosmetiky Artdeco Nail Care Sticks

Artdeco tyčinka na odstranění nehtové kutikuly účinně bojuje proti suché, tvrdé a drsné kůžičce kolem nehtů, usnadňuje její šetrné odstranění a zanechává vaše ruce jemné a upravené.

Vlastnosti:

  • pomáhá při odstraňování suché a ztvrdlé nehtové kutikuly
  • jemně ruce ošetřuje a pečuje o ně
  • slouží jako prevence proti záděrám a drobným rankám

Jak aplikovat:
Přejeďte tyčinkou po nehtové kůžičce a nechte tekutinu vsáknout po dobu 3–4 minut. Poté změklou kůžičku jemně zatlačte druhým koncem tyčinky. Zbytek přípravku omyjte vodou.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.