Artdeco Ridge Filler zacelovač nehtů s minerály

4×
Artdeco Ridge Filler zacelovač nehtů s minerály
Artdeco Ridge Filler zacelovač nehtů s minerály
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
359

Ušetříte 47%
10 ml
190

Kód: ART2369 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Artdeco Ridge Filler
Vlastnosti

Popis:
Artdeco Nail Care Lacquers s cennými minerály efektivně redukuje nerovnosti a rýhy na povrchu nehtu a chrání je proti nežádoucímu zabarvení. Má hladkou texturu s miniaturními třpytivými částečkami pro zářivý a poutavý vzhled nehtů. Obsahuje směs minerálních látek, křemen, vitaminu E a muškátového oříšku, růžový olej. Tyto látky, zastoupené v Artdeco Nail Care Lacquers, mají výjimečné vyživující a hydratační schopnosti a zároveň výrazně stimulují jejich růst. Výsledkem jsou pěstěné a krásně hladké nehty.

Účinky:

  • redukuje rýhy a nerovnosti na povrchu nehtu
  • chrání před nežádoucím zabarvením
  • vyživuje a hydratuje
  • podporuje růst nehtů

Složení:

  • vitamin E – vyživuje a chrání
  • komplex minerálů – důkladně vyživuje a stimuluje růst nehtů
  • muškátový oříšek a růžový olej – pro výživu a hydrataci

Jak aplikovat:
Aplikujte jednu až dvě vrstvy na plochu nehtů.

Vlastnosti

Účinek
výživa, zpevnění
Aktivní látky
vitamin E

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Ridge Filler4