Artdeco Nail Care Lacquers

regenerační lak na nehty

Artdeco Nail Care Lacquers regenerační lak na nehty
Artdeco Nail Care Lacquers regenerační lak na nehty
10 ml

Kód: ART2391 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Artdeco Nail Care Lacquers
10 ml

Popis produktu Artdeco Nail Care Lacquers

Popis:
Artdeco Nail Care Lacquers je mimořádně výživný lak na nehty, který ideálním řešením pro krátké, slabé a křehké nehty. Unikátní kombinace složek, včetně mořských minerálů, řas, Goji Berry extraktu a cenných vitaminů, vyživuje přírodní keratinovou strukturu nehtů, zachovává jejich pružnost, posiluje í a zvyšuje odolnost. Jablečné kmenové buňky, v kombinaci s unikátním koktejlem antioxidantů, dodávají klíčové živiny pro regeneraci nehtů a zabraňují předčasnému stárnutí. Pro zdravé, silné a extra lesklé nehty!

Účinky:

  • posiluje
  • vyživuje a podporuje pružnost
  • zvyšuje odolnost
  • zabraňuje třepení a oslabení

Složení:

  • mořské minerály, Goji, řasy, vitaminy – pro přirozenou pružnost a odolnost a lesk zdravých nehtů
  • kmenové buňky z jablka – zabraňují předčasnému stárnutí

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.