Artdeco Mystical Forest

tužka na oči

Artdeco Mystical Forest tužka na oči
Artdeco Mystical Forest tužka na oči
odstín 22.56 Woodgrained 1,1 g

Kód: ART3001 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Artdeco Mystical Forest
odstín 22.56 Woodgrained 1,1 g

Popis produktu Artdeco Mystical Forest

S kajalovou tužkou na oči Artdeco Mystical Forest si snadno vytvoříte precizní linky a dodáte svému pohledu nový rozměr.

Vlastnosti:

  • lehce klouže po víčku a snadno se roztírá
  • dlouhotrvající složení zajišťuje celodenní výdrž
  • je vhodná na horní víčko i na spodní vodní linku

Jak aplikovat:
Plynulým tahem nakreslete linku na horní víčko nad linii řas nebo na spodní vnější či vnitřní linku.

Vlastnosti

Barva
černá
Voděodolné
ne

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.