Artdeco Mystical Forest

oční stíny

Artdeco Mystical Forest oční stíny
Artdeco Mystical Forest oční stíny
Artdeco Mystical Forest oční stíny
149
Sleva 20%
odstín 30.91A Forest Flower 0,8 g
119

Kód: ART3009 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Mystical Forest
odstín 30.91A Forest Flower 0,8 g | 119

Popis kosmetiky Artdeco Mystical Forest

Oční stíny Artdeco Mystical Forest vám zajistí skutečně profesionální nalíčení očí. Stíny mají hedvábnou texturu, dokonale přilnou k očnímu víčku a jsou bohatě pigmentované. Krabičku můžete vložit do libovolné magnetické paletky Artdeco.

Jak aplikovat:
Naneste na oční víčko pomocí aplikátoru nebo štětečku a vystínujte.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Menu