Artdeco Mystical Forest

oční stíny

Artdeco Mystical Forest oční stíny
Artdeco Mystical Forest oční stíny
Artdeco Mystical Forest oční stíny
149
Sleva 24%
odstín 30.89A Dark Queen 0,8 g
113

Kód: ART3008 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra pondělí 17. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra pondělí 17. 12. 2018
Artdeco Mystical Forest
odstín 30.89A Dark Queen 0,8 g | 113

Popis kosmetiky Artdeco Mystical Forest

Oční stíny Artdeco Mystical Forest vám zajistí skutečně profesionální nalíčení očí. Stíny mají hedvábnou texturu, dokonale přilnou k očnímu víčku a jsou bohatě pigmentované. Krabičku můžete vložit do libovolné magnetické paletky Artdeco.

Jak aplikovat:
Naneste na oční víčko pomocí aplikátoru nebo štětečku a vystínujte.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.