Artdeco Mystical Forest

lak na nehty

1×
Artdeco Mystical Forest lak na nehty
Artdeco Mystical Forest lak na nehty
Artdeco Mystical Forest lak na nehty
odstín 111.700 couture mystical 10 ml
186

Kód: ART2988 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 18. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 18. 1. 2019
Artdeco Mystical Forest
odstín 111.700 couture mystical 10 ml | 186

Popis kosmetiky Artdeco Mystical Forest

Lak na nehty Artdeco Mystical Forest dodá vašim nehtům dlouhodobý brilantní lesk. Díky gelové složce lak rychle zasychá. Vysoký obsah pigmentu zaručuje syté barvy s vysokým krytím. Speciálně tvarovaný štěteček z vysoce kvalitního Tynex vlákna zajišťuje vysokou přesnost při nanášení.

Jak aplikovat:
Pomocí štětečku naneste jemnými tahy na nehty. Nechejte zcela zaschnout.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.