ArtdecoMulti Stick for Face & Lips multilíčidlo líčidlo na rty a tváře v tyčince

1×
Artdeco Multi Stick for Face & Lips multilíčidlo líčidlo na rty a tváře v tyčince
Artdeco Multi Stick for Face & Lips multilíčidlo líčidlo na rty a tváře v tyčince
odstín 10 Light Ginger 5 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: ART04010

Vytvořte si kompletní nude líčení, nebo osvěžte svůj make-up kdykoli během dne. Multifunkční líčidlo na rty a tváře v tyčince Artdeco Multi Stick lze použít jako oční stíny, rtěnku i tvářenku. Její krémová textura vám umožní vytvořit si osobitý vzhled během chvilky a sama si určíte kam ho nanesete a s jakou intenzitou. S tímto líčidlem vás make-up bude opravdu bavit.

Vlastnosti:

  • multifunkční tyčinku lze použít podle odstínu jako oční stíny,
    tvářenku, rtěnku, korektor, bronzer nebo rozjasňovač
  • krémová textura se snadno aplikuje a roztírá
  • velmi lehké složení a na pleti jej téměř neucítíte
  • vytvoří dokonalý nude efekt líčení

Jak aplikovat:
Tyčinkou aplikujte na tvář a rozetřete. Vrstvěte dle potřeby pro dosažení požadovaného efektu. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Odstín
zlatý, nude
Konzistence
stick
Typ krytí
střední
Efekt
saténový

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.