ARTDECO MOST WANTED paleta očních stínů | notino.cz

Artdeco Most Wanted

paleta očních stínů

Artdeco Most Wanted paleta očních stínů
Artdeco Most Wanted paleta očních stínů
Artdeco Most Wanted paleta očních stínů
Kód: ART3077 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si produkty značky Artdeco alespoň za 399 Kč a jako dárek dostanete elegantní černou kosmetickou taštičku.

Popis kosmetiky Artdeco Most Wanted

Paleta očních stínů Artdeco Most Wanted vám umožní vytvořit skutečně profesionální nalíčení. Paleta obsahuje 12 různých odstínů, které se skvěle doplňují a ladí k sobě. Oční stíny mají hedvábnou texturu, jsou vysoce pigmentované a mají velmi dobrou výdrž na očním víčku. Součástí paletky je aplikátor i zrcátko.

Jak aplikovat:
Naneste na oční víčko pomocí aplikátoru nebo štětečku a vystínujte.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Menu