Artdeco Manicure & Lacquering Aids

zasychač laku ve spreji

Artdeco Manicure & Lacquering Aids zasychač laku ve spreji
Artdeco Manicure & Lacquering Aids zasychač laku ve spreji
Artdeco Manicure & Lacquering Aids zasychač laku ve spreji
269
Sleva 42%
100 ml
155

Kód: ART2434 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Manicure & Lacquering Aids
100 ml | 155

Popis kosmetiky Artdeco Manicure & Lacquering Aids

Popis:
Artdeco Manicure & Lacquering Aids představuje revoluční zasychač laku ve spreji. Tento nově vyvinutý aerosolový sprej výrazně snižuje dobu schnutí laku na nehty a zvyšuje jeho lesk. Artdeco Manicure & Lacquering Aids je praktický pomocník, který ušetří spoustu času při lakování nehtů.

Účinky:

  • urychluje schnutí laku na nehty
  • zvyšuje lesk

Jak aplikovat:
Po nalakování nehtů vaším oblíbeným lakem, přestříkejte nehty jednou až dvakrát ze vzdálenosti asi deseti centimetrů.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Menu

TOPlist