Artdeco Majestic Beautykazeta na dekorativní kosmetiku

Artdeco Majestic Beauty kazeta na dekorativní kosmetiku
Artdeco Majestic Beauty kazeta na dekorativní kosmetiku
5142.22

Kód: ART2829 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Artdeco Majestic Beauty

Popis:
Nesnášíte balení? Stačí, když si to jen skvěle zorganizujete. Vše vám půjde snadno a s kazetou Artdeco Majestic Beauty navíc stylově.
Jistě jezdíte na pracovní cesty, koleje nebo privát, kazeta na dekorativní kosmetiku  vám neuvěřitelně usnadní úpravu make-upu. Vše máte po ruce a zkontrolovat se poté v zrcátku je samozřejmost.
Máte  prostor pro nekonečné množství kombinací očních stínů, tvářenek a růží na rty. Lehce a důmyslně je přichytíte magnetkou ke kazetce. Nejen krabička, ale i vaše hravost symbolizuje motto „krása znamená umění“. Umění je v jednoduchosti. A v jednoduchosti je elegance.
Artdeco Beauty Box je neuvěřitelně praktický a přitom nádherně elegantní, stejně jako vy. Vytvořte si vlastní kosmetickou pokladnici.

Vlastnosti:

  • výborný organizér make-upu na cesty
  • robustní krabička
  • integrované zrcadlo
  • velmi praktické
  • individuálně přizpůsobitelné

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Majestic Beauty