Artdeco Liquid Liner Glam Stars tekuté oční linky

Artdeco Liquid Liner Glam Stars tekuté oční linky
Artdeco Liquid Liner Glam Stars tekuté oční linky
odstín silvered teak 4,5 ml

Kód: ART2578 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Artdeco Liquid Liner Glam Stars
Vlastnosti

Popis:
Artdeco Glam Vintage tekuté oční linky pro úchvatný jiskřivý pohled! Aplikátor s tenkou špičkou umožňuje snadné a přesné nanášení podél kontury řas. Gelová textura s třpytivými částečkami vykreslí precizní dlouhotrvající linku. Bez parfemace. Není vhodný pro nositelky kontaktních čoček!

Účinky:

  • zvýrazní oči
  • třpytivá textura
  • přesné nanášení
  • dlouhá výdrž

Jak aplikovat:
Naneste podél kontury řas od vnitřního k vnějšímu koutku oka. Pro intenzivní efekt, oční linky můžete aplikovat na větší ploše.
 

Vlastnosti

Konzistence
fluid

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Liquid Liner Glam Stars