Artdeco Hot Chili Lip Booster

zářivý lesk na rty pro objem

1×
Artdeco Hot Chili Lip Booster zářivý lesk na rty pro objem
Artdeco Hot Chili Lip Booster zářivý lesk na rty pro objem
Artdeco Hot Chili Lip Booster zářivý lesk na rty pro objem
419
Sleva 29%
6 ml
296

Kód: ART1487 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Hot Chili Lip Booster
6 ml | 296

Popis kosmetiky Artdeco Hot Chili Lip Booster

Popis:
Dosáhněte dokonalého push-up efektu s leskem na rty Artdeco Lip Care Hot Chili Lip Booster! Dodává rtům výrazný objem a zářivý lesk. Obsahuje v sobě extrakt z červeného pepře, který stimuluje mikrocirkulaci ve vašich rtech. Může se objevit lehké příjemné brnění. Rty budou krásně plné a díky malým blýskavým částečkám se budu neodolatelně lesknout. 
Artdeco Lip Care Hot Chili Lip Booster lesk na rty má nelepivou texturu, která rty nevysušuje a udržuje je příjemně hydratované.

Účinky:

  • zvětšuje objem rtů
  • dodává lesk
  • stimuluje mikrocirkulaci

Složení:

  • extrakt z červeného pepře
  • malé blýskavé částice

Jak aplikovat:
Nanášejte lesk rovnoměrně na suché rty.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.