Artdeco Powder to Cream Brow Color pudr na obočí

Artdeco Powder to Cream Brow Color pudr na obočí
Artdeco Powder to Cream Brow Color pudr na obočí
odstín 58281.3 Brunette 1.2 g

Kód: ART3379 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Artdeco Powder to Cream Brow Color
Vlastnosti

Jakmile jednou vyzkoušíte pudr na obočí Artdeco Powder to Cream Brow Color, už nikdy jej nedáte z ruky. Při kontaktu s kůží se promění v krémovou barvu, která dodá vašemu obočí plný vzhled a definici. Díky preciznímu aplikátoru zvládnete aplikaci snadno a vaše obočí bude přesně takové, jaké ho chcete mít.

Vlastnosti:

  • pudr vyplní mezery a zajistí přirozeně plný efekt
  • prášek při aplikaci získává krémovou texturu
  • dokonale přilne k pleti a k chloupkům obočí
  • tenký aplikátor usnadní precizní aplikaci
  • vrstvením lze libovolně přidávat intenzitu
  • nerozmazává se a je dlouhotrvající

Jak aplikovat:
Aplikátorem naneste pudr na obočí, vyplňte mezery a definujte tvar. Pro intenzivnější vzhled pudr navrstvěte.

Vlastnosti

Barva
hnědá

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Powder to Cream Brow Color