Artdeco Let's Talk About Brows Most Wanted

paletka pudrových stínů na obočí

Artdeco Let's Talk About Brows Most Wanted paletka pudrových stínů na obočí
odstín 58282.2 Light/Medium 4 x 1,8 g

Kód: ART3381 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Artdeco Let's Talk About Brows Most Wanted
odstín 58282.2 Light/Medium 4 x 1,8 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Artdeco Let's Talk About Brows Most Wanted

Paletka pudrových stínů na obočí ARTDECO Let’s Talk About Brows Most Wanted obsahuje tři odstíny hnědé pro dokonale přirozený vzhled obočí a rozjasňující odstín pro definici a projasnění oblasti očí.

Vlastnosti:

  • tři stíny umožní dosažení dokonalého tónu pro přirozený vzhled
  • kombinace světlého a tmavého odstínu umožní konturování obočí
  • rozjasňující tón projasní oblast pod obočím a dodá definici
  • praktické zrcátko umožní aplikací či úpravu kdekoliv
  • přiložený štěteček umožní precizní nános stínů
  • kartáček obočí upraví a pročeše, pinzeta umožní kdykoliv upravit tvar

Jak aplikovat:
Obočí pomocí spirálovitého kartáčku pročešte. Pinzetou upravte jeho tvar. Pomocí přiloženého štětečku naneste stíny a definujte jeho tvar, vyplňte mezery pro plnější v hustý vzhled. Konturujte obočí pomocí světlého a tmavého tónu, či je smíchejte pro dosažení dokonale přirozeného tónu, kteý odpovídá barvě vašeho obočí či kořínků vlasů. Rozjasňující odstín naneste pomocí prstů či pěnového aplikátoru pod obočí a rozetřete do ztracena.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.