Artdeco Hypnotic Blossom

štětec na aplikaci očních stínů

Artdeco Hypnotic Blossom štětec na aplikaci očních stínů
Artdeco Hypnotic Blossom štětec na aplikaci očních stínů
Artdeco Hypnotic Blossom štětec na aplikaci očních stínů
299
Sleva 31%
štětec na aplikaci očních stínů
206

Kód: ART3357 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Hypnotic Blossom
štětec na aplikaci očních stínů | 206

Popis kosmetiky Artdeco Hypnotic Blossom

Štětec na aplikaci očních stínů Artdeco Hypnotic Blossom vám díky svým jemným štětinám a mírně zkosenému tvaru umožní vytvořit dokonalé a profesionálně vypadající oční líčení.

Vlastnosti:

  • zajišťuje precizní a pohodlnou aplikaci očních stínů
  • praktický zkosený tvar se hodí pro nanesení stínu do ohybu i na celé víčko
  • díky přírodním vláknům naberete vždy optimální množství produktu

Jak používat:
Pomocí štětce aplikujte oční stíny na víčka a rozetřete doztracena. Doporučujeme štětec pravidelně čistit z hygienických důvodů a pro zachování jeho delší životnosti.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.