Artdeco Eye Designer Applicatoroboustranná aplikační tužka na oční stíny

Artdeco Eye Designer Applicator oboustranná aplikační tužka na oční stíny
Artdeco Eye Designer Applicator oboustranná aplikační tužka na oční stíny
2690.3

Kód: ART3345 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis produktu Artdeco Eye Designer Applicator

Oboustranná aplikační tužka ARTDECO Hypnotic Blossom je snadno ovladatelná, umožní nános více odstínů bez narušení jednotlivých barevných tónů a umožní tak profesionální a snadnou aplikaci očních stínů.

Vlastnosti:

  • dva aplikátory poskytují prostor pro nespočet looků
  • tenčí aplikátor umožní dosažení tenkých, decentních linek
  • širší aplikátor je možné použít pro rozetření očních stínů
  • umožní libovolně kombinovat barvy bez narušení tónů
  • složení z rubicellu je šetrné k očím a usnadní aplikaci
  • aplikátory lze snadno čistit a udržovat bez poškození
Jak aplikovat:
Z hrotu tužky sejměte plastový uzávěr, poté odstraňte víčko z náplně s barvou, kterou našroubujte na tužku namísto původní náplně. Doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty.


O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Eye Designer Applicator