Artdeco Hypnotic Blossom

kajalová tužka na oči

Artdeco Hypnotic Blossom kajalová tužka na oči
Artdeco Hypnotic Blossom kajalová tužka na oči
Artdeco Hypnotic Blossom kajalová tužka na oči
odstín 22.18 Bare 1,1 g
177

Kód: ART3343 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 21. 1. 2019
Artdeco Hypnotic Blossom
odstín 22.18 Bare 1,1 g | 177

Popis kosmetiky Artdeco Hypnotic Blossom

Kajalová tužka na oči Artdeco Hypnotic Blossom má obzvláště měkkou, gelovou texturu, a je proto ideální volbou k líčení, pokud máte citlivé oči nebo nosíte kontaktní čočky.

Vlastnosti:

  • nerozmazává se a má dlouhotrvající výdrž
  • příznivě působí proti stárnutí pleti
  • měkký, ale přesný hrot nedráždí oči a netahá citlivou kůži očního okolí
  • krémová textura se snadno nanáší a skvěle přilne k víčku

Složení:

  • přírodní antioxidanty
  • neobsahuje konzervanty a minerální oleje

Jak aplikovat:
Přiložte hrot tužky k horní linii řas a veďte linku od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro dramatický a intenzivní vzhled očí nakreslete linkou i na spodní linii řas nebo spodní vodní linku oka.

Vlastnosti

Barva
béžová
Voděodolné
ne

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.