Artdeco French Manicure

bělicí tužka na nehty

Artdeco French Manicure bělicí tužka na nehty
Artdeco French Manicure bělicí tužka na nehty
Artdeco French Manicure bělicí tužka na nehty
389
Sleva 77%
bělicí tužka na nehty
88

Kód: ART2365 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 23. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 23. 1. 2019
Artdeco French Manicure
bělicí tužka na nehty | 88

Popis kosmetiky Artdeco French Manicure

Popis:
Artdeco French Manicure je kouzelná tužka pro přirozené zvýraznění vašich nehtů. Ideální pro vytvoření pěstěného vzhledu nehtů v co nejkratším čase. Také perfektní pro atraktivní francouzskou manikúru bez použití laku na nehty.

Účinky:

  • rychlé a přirozené zvýraznění nehtů
  • ideální pro francouzskou manikúru

Jak aplikovat:
Navlhčete špičku tužky a lehce vymalujte spodní část konce nehtu.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.