Artdeco False Eyelashesumělé řasy

Artdeco False Eyelashes umělé řasy
Artdeco False Eyelashes umělé řasy
65.15 1 ml

Kód: ART2281 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Artdeco False Eyelashes

Umělé řasy Artdeco dokonale zvýrazní oči a dodají vašemu pohledu svůdnou hloubku a intenzitu.

Vlastnosti:

  • zvýrazňují pohled a podtrhují krásu očí
  • zahušťují a prodlužují vlastní řídké či krátké řasy
  • snadno se aplikují i následně odstraňují

Jak aplikovat:
Naneste na umělé řasy lepidlo (není součástí balení) a nechte krátce zaschnout. Přiložte je k okraji očního víčka nad vlastní řasy a přitiskněte. Při odstraňování je jemně odtrhněte.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco False Eyelashes