Artdeco Eye Liner Soft Kajal Liner

tužka na oči

Artdeco Eye Liner Soft Kajal Liner tužka na oči
Artdeco Eye Liner Soft Kajal Liner tužka na oči
Artdeco Eye Liner Soft Kajal Liner tužka na oči
odstín 22.60 Black 1,1 g

Kód: ART1514 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Artdeco Eye Liner Soft Kajal Liner
odstín 22.60 Black 1,1 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Artdeco Eye Liner Soft Kajal Liner

Popis:
Artdeco Eye Liner Soft Kajal Liner je luxusní dřevěná tužka na oči obohacená o přírodní antioxidanty. Měkká špička s gelovou texturou obsahuje intenzivní barevné pigmenty pro zvýraznění vaší ženskosti. Artdceo Eye Liner Soft Kajal Liner je perfektní pro přesné obkreslování kontur očí z vnější i vnitřní strany. Neobsahuje žádné konzervační látky ani minerální oleje. Vhodné pro citlivé oči i  nositelky kontaktních čoček.

Účinky:

  • antioxidační  ochranné účinky
  • přesné nanášení
  • dokonalé zvýraznění linie očí

Složení:

  • antioxidanty – chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí

Jak aplikovat:
Nanášejte podél kontury řas od vnitřního koutku ven.  

Vlastnosti

Barva
černá
Voděodolné
ne

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.