Artdeco Soft Eye Liner Waterproofvoděodolná tužka na oči

13×
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof voděodolná tužka na oči
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof voděodolná tužka na oči

Popis produktu Artdeco Soft Eye Liner Waterproof
Vlastnosti

S tužkou na oči Artdeco Soft Eye Liner Waterproof podtrhnete každý svůj look! Krémová textura tužky zaručuje pohodlnou a snadnou aplikaci a díky voděodolnému složení vydrží líčení po celý den.

Vlastnosti:

  • je bohatě pigmentovaná a má vysokou krycí schopnost
  • po zaschnutí se stává vysoce voděodolnou a nerozmazatelnou
  • umožňuje lehkou a precizní aplikaci
  • dodává pohledu intenzitu

Složení:

  • vitamin E – přírodní antioxidant
  • bez parfemace – vhodná i pro citlivé oči

Jak aplikovat:
Kreslete linku podél linie řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Následně ji můžete rozmazat do ztracena, nebo nechat zcela zaschnout a nerozmazávat. Pro dramatičtější vzhled vytvořte linku na horním i spodním očním víčku.

Vlastnosti

Odstín
černý
Aktivní látky
vitamin E
Efekt
voděodolný

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Soft Eye Liner Waterproof13