Artdeco Eye Designer Refill oční stíny náhradní náplň

Artdeco Eye Designer Refill oční stíny náhradní náplň
Artdeco Eye Designer Refill oční stíny náhradní náplň
odstín 27.14 grey cameo 0.8 g
255

Kód: ART2325 | 2 ks skladem
1
Dárek pro vás
Kosmetickou taštičku s mini leskem na rty získáte zdarma k objednávce značky Artdeco nad 450 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
pondělí 21. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 6. 2021

Popis Artdeco Eye Designer Refill
Vlastnosti

Náhradní náplň na aplikační tužku.

Popis:
Exkluzivní oční stíny Artdeco Eye Designer Refill jsou jedinečné vysokým podílem barevných pigmentů, díky kterým docílíte opravdu intenzivního nalíčení. Stíny mají unikátní voděodolnou texturu a lehce přilnou k pokožce očního víčka, kde vydrží bez slévání se do linky. Nanášení stínů je velice snadné za pomoci aplikační tužky, díky které můžete stíny nanést přesně na požadované místo. Objevte jednoduchost aplikace očních stínů  Artdeco Eye Designer Refill, díky kterým budete nalíčena jak od profesionála.

Účinky:

  • intenzivní barvy pro vaše oči
  • voděodolné
  • praktické pro cestování

Jak aplikovat:
Při prvním použití sejměte víčko z náhradní náplně očních stínů. Náplň našroubujte na aplikační tužku. Při dalším použití již stačí odšroubovat oční stíny a pomocí aplikační tužky je nanést na oční víčko.

Vlastnosti

Odstín
fialový, hnědý
Konzistence
kompakt
Efekt
perleťový

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Eye Designer Refill