Artdeco Eye Designer Profi Eyelash Curlerkleštičky na řasy

2×
Artdeco Eye Designer Profi Eyelash Curler kleštičky na řasy
Artdeco Eye Designer Profi Eyelash Curler kleštičky na řasy
Doporučená maloobchodní cena
285

Ušetříte 22%
223

Kód: ART2367 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Artdeco Eye Designer Profi Eyelash Curler

Popis:
Artdeco Eye Designer Profi Eyelash Curler jsou profesionální kosmetické kleštičky na řasy. Toužíte po dokonale natočených řasách? Díky těmto praktickým kleštičkám dosáhnete maximálního natočení ještě před nanesením řasenky. Vaše oči budou působit větší a řasy mnohem delší. Artdeco Eye Designer Profi Eyelash Curler je vhodný pro každý tvar očí.

Účinky:

  • perfektní natočení řas
  • opticky zvětší oči
  • spolu s řasenkou prodlouží řasy

Jak aplikovat:
Používejte pouze na čisté řasy bez řasenky! Umístěte kleštičky do středu horní linie řas a poté jen jemně sevřete. Podržte uzavřené po dobu 30 sekund a pak je uvolněte. Poté naneste řasenku.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Eye Designer Profi Eyelash Curler