Artdeco Eye Designer Eye Brow Pencil

tužka na obočí

Artdeco Eye Designer Eye Brow Pencil tužka na obočí
Artdeco Eye Designer Eye Brow Pencil tužka na obočí
Artdeco Eye Designer Eye Brow Pencil tužka na obočí
329
Sleva 22%
odstín 281.7 Light 1 g
258

Kód: ART1545 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 11. 2018
Artdeco Eye Designer Eye Brow Pencil
odstín 281.7 Light 1 g | 258

Popis kosmetiky Artdeco Eye Designer Eye Brow Pencil

Popis:
Artdeco Eye Brow Designer je jedinečná tužka na obočí s integrovaným kartáčkem na druhém konci tužky. Nakreslete dokonalý obrys obočí a pomocí kartáčku jej vystínujte a dotvarujte. Artdeco Eye Brow Designer obsahuje měkkou dlouhotrvající texturu, která se snadno nanáší a ve výsledku vypadá velmi přirozeně. Vše co potřebujete pro dokonalé formování vašeho obočí v jedné jediné tužce! Bez parfemace.

Účinky:

  • přirozeně zvýrazňuje obočí
  • snadno se nanáší

Jak aplikovat:
Vykreslete konturu vašeho obočí, vyplňte řídká místa a integrovaným  kartáčkem dotvarujte či vystínujte.

Vlastnosti

Barva
hnědá
Voděodolné
ne

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.