Artdeco Crystal Beauty Dust

třpytivý pudr

Artdeco Crystal Beauty Dust třpytivý pudr
Artdeco Crystal Beauty Dust třpytivý pudr
Artdeco Crystal Beauty Dust třpytivý pudr
J0hU4_YzxvU
MkxKVpuFhT0
odstín 56423 Frozen Rose 7 g

Kód: ART3298 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky Artdeco alespoň za 300 Kč a jako dárek dostanete řasenku Perfect Volume ve 10 ml balení. Rozdávejte svůdné pohledy s Artdeco!
Artdeco Crystal Beauty Dust
odstín 56423 Frozen Rose 7 g

Popis kosmetiky Artdeco Crystal Beauty Dust

Třpytivý pudr ARTDECO Crystal Garden obsahuje jemně mleté částečky, které dodají vašim vlasům, tváři i tělu jemný elegantní třpyt a rozjasněný vzhled.

Vlastnosti:

  • jemně mleté částečky dodají decentní třpyt
  • rozprašovač usnadní rovnoměrný a snadný nános
  • složení rozjasní pleť i pokožku

Jak aplikovat:
Pomocí rozprašovače nastříkejte na pleť, tělo či vlasy. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.  

Vlastnosti

Konzistence
pudr

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.