Artdeco Peel off Base Coatslupovací podkladový lak na nehty

3×
Artdeco Peel off Base Coat slupovací podkladový lak na nehty
Artdeco Peel off Base Coat slupovací podkladový lak na nehty
11101 10 ml

Kód: ART3275 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Artdeco Peel off Base Coat
Vlastnosti

Se slupovacím podkladovým lakem na nehty Artdeco Crystal Garden snadno a šetrně odstraníte jakýkoliv jiný lak, a to včetně laků se třpytkami a glitry.

Vlastnosti:

  • odstraňuje z nehtů lak šetrně a rychle během několika sekund
  • vyživuje a chrání nehty před poškozením
  • výrazně šetří čas oproti odlakování
  • velmi jednoduše se používá

Jak aplikovat:
Nejprve naneste dvě vrstvy slupovacího laku a nechte dobře zaschnout po dobu asi 10 minut, dokud lak nezačne být transparentní. Poté aplikujte svůj oblíbený barevný lak. Oba laky později odstraníte tak, že v koutku nehtu uvolníte kousek podkladového laku a všechny vrstvy sloupnete společně jako samolepku.

Vlastnosti

Typ laku
slupovací, podkladový

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Peel off Base Coat